UFO ako modro-zelené srdce Bratislavy počas testovania 31.10.-1.11.2020

Photo & graphic by Kristína Bártfayová  

Občianske združenie POP akadémia – Pokora Odvaha Pokoj vytvorilo už minulý rok deň #NaModro #SoStastimVsrdci. Vtedy rozsvietilo TWIN CITY v BA do svojich farieb modrého plyšového srdca, poskladaného z modrých plyšákov so štvorlístkom z najväčšej zbierky plyšákov v SR. #PlysakyPreZazracneDeti.  
Chceme poslať ako do ulíc Bratislavy tak aj všetkým obyvateľom Slovenska počas tohto nelahkého víkendu znamenie ľudskosti a empatie vo forme vysvieteného UFA do našich modrých a zelených farieb. Modrá farba reprezentuje farbu komunikácie #NaModro a zelená zas kus toho šťastia, ktoré tak veľmi túžime v tomto období cítiť a byť #SoStastimVsrdci. Naše modré #PlysoveSrdce so štvorlístkom bolo umiestnené v rámci proma pre zápis medzi Guinness World Records v mesiaci september na nádvorí Bratislavského hradu (Ďakujeme Národná rada Slovenskej republiky), v mesiaci október v reštauračnej časti UFA v Bratislave (Ďakujeme @UFO watch.taste.groove.). A tento nie ľahký víkend vďaka Bratislava – hlavné mesto SR a @Siemens Slovensko sa nám podarilo rozsvietiť UFO do farieb modra a zelena, teda nášho najkrajšieho symbolu pre všetky #Deti-srdca so štvorlístkom, vyskladaného z darovaných modrých plyšákov z najväčšej zbierky plyšákov v SR #PlysakyPreZazracneDeti. Zároveň na promenáde EUROVEI si viete pozrieť naše aktivity pre deti a ich rodičov v rámci výstavy #DakujemeZeVychovavateHrdinov.

Photo by Marek Szűcs, graphic by Kristína Bártfayová 

Fotografie:

Chceme vám len povedať, že nezabúdajte, že to čo nás robí ľuďmi je práve ľudskosť. Komunikujte prosím pozitívne a buďte so šťastím v srdci nech sa akokoľvek veľmi bojíte, hneváte, či už nevládzete. Keď už nebudete vládať, spomente si prosím, že silu nájdete vždy v láske. Každý z nás má na tomto svete dôvod pre koho alebo s kým chcieť žiť šťastne. Spomeňte si tento víkend prosím, čo vás robí šťastnými a porozprávajte sa o tom s vašimi blízkymi aj keď len cez sociálne siete. Každý z nás potrebuje pocítiť aspoň kúsok radosti. Niekedy zabúdame na šťastné spomienky a necháme sa pohltiť momentálnym nešťastím. Prajeme vám aby vás tento víkend potešil nie len modrý papier s negatívnym výsledkom ale aj naše modré srdce, ktoré vyčarovalo za 2 roky svojej existencie veľa šťastných úsmevov vďaka pozitívnym zážitkom počas našich detských programov ako deťom, tak aj ich rodičom. Prajeme vám veľa zdravia a síl a dúfame, že k vám prinesieme aspoň kúsok radosti vďaka nášmu modro-zelenému srdcu Bratislavy.

Photo by Marek Szűcs

Vaša kráľovná rytierskych princezien a malých rytierov #Anasud Dusana Mazorova (predsedníčka POP Akadémia – Pokora Odvaha Pokoj)

Video by Dušana Mázorová

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s