#HrdinskeUkoncenieSkolskehoRoka 2021 v Bratislave

www.zazracnedeti.sk #POdPorNas #Dakujeme

Deti viete kto nás chráni, stará sa o naše zdravie či zabezpečuje bezpečie? Prídite spolu s nami poďakovať skutočným hrdinom dnešných dní.
V každej princeznej či malom rytierovi sa skrýva #SuperHrdina, ktorý svojou Odvahou prekonával rôzne úskalia počas školského roka. Posledný víkend v školskom roku sa stretnú všetky rytierské princezné, malí rytieri a ich rodičia, ktorým #DakujemeZeVychovavateHrdinov v areáli Železnej studničky – Partizánska lúka v Bratislave aby zažili nezabudnuteľný koniec školského roka 2020/2021 spolu s políciou, hasičmi a zdravotníkmi .

Ďakujeme Mestské lesy v BratislaveZáchranná zdravotná služba BratislavaHasičský a záchranný zborPolícia Slovenskej republikyPolícia SR – Bratislavský krajMestská polícia Bratislavahttp://www.ledpromo.sk/ za celoslovenskú kampaň a za grafiku Kristína Bártfayová


#HUSR sú športové aktivity pre všetky deti, kde tie zdravé deti, dokážu potiahnuť deti s rôznymi hendikepmi. Pripravia sa stanovištia, ktoré musia deti prejsť aby získali odmeny a zároveň by deti dostali Listinu Odvahy. Medzi našimi deťmi so špeciálnymi potrebami máme aj deti, ktoré sa naozaj boja napríklad “húkačky”, teda nečakaného hlasného zvuku, vody, úzkych priestorov a podobne. Po dlhodobej práci a hlavne spolupráci ich rodičov, sme dokázali, že si deti na rôzne fóbie zvykajú a neboja sa ich. Tie Listiny Odvahy budú naozaj pre niektoré deti viac ako zaslúžené. Tento rok sme sa rozhodli poňať za super hrdinov práve hasičov, políciu, a zdravotníkov a predstaviť ich deťom ako hrdinov dnešných dní. Kedže sa špecializujeme na zmiešané kolektívy detí bez diagnóz a s deťmi s rôznymi diagnózami, vytvárame tak vhodné prostredie, v ktorom deti nerozlišujú inakosť svojich rovesníkov. Snažíme sa o dosiahnutie #InkluziaNaopak a naozaj sa nám to počas našich programov pre deti aj darí. Naše programy pôvodne tvorené pre deti s rôznymi špeciálnymi potrebami a ich rodičov, musia byť tak dobré, aby mali o ne záujem aj všetky deti a ich rodičia. Sme príkladom pozitívnej inklúzie v praxi z našich doteraz vytvorených programov pre deti.

PROGRAM:

TOMBOLA, MAXI ČLOVEČE NEHNEVAJ SA (súťažíme o ceny), preteky v CHODÚLOCH, BUBLINKOVÝ DÁŽĎ, STANOVIŠŤIA ODVAHY, ukážka výcviku policajných koníkov, možnosť hasenia (akože) ohňa u hasičov a v neposlednom rade preskúmanie ZÁCHRANÁRSKEJ SANITKY a naučenie sa ako pomôcť alebo zachrániť život.
Informácie s kompletným program budú dopĺňané na stránke www.popakademia.sk

Lúka medzi bufetom pri Amfiteátri a preliezkami bude mať umelo postavené bariéry pre ľahkú reguláciu vstupu a výstupu návštevníkov a prehľad o ich počte. Prosíme návštevníkov aby nám pomohli dodržiavať nariadenia RÚVZ SR a rešpektovali vstup a výstup na lúku. Aktuálne sa Bratislavský kraj nachádza v I. Stupni ostražitosti COVID AUTOMAT-u a preto z hygienického hľadiska je možné realizovať predmetné hromadné podujatie  v súlade s požiadavkami Vyhl. Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č. 216 V. v. SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam hromadných podujatí a Vyhl. Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č. 219 V. v. SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k povinnosti prekrytia horných dýchacích ciest (pre tých, ktorý si zabudnú rúška alebo respirátory budeme mať jednorázové rúška). Výnimky z nosenia rúšok majú deti a iní v zmysle platných nariadení pre tento týždeň. Prosíme návštevníkov aby pri vstupe dodržiavali rozostup, dezinfekciu, a podujatie je realizované systémom povinnej registrácie účastníkov.

Prosíme všetkých návštevníkov aby v rámci vlastnej bezpečnosti a bezpečnosti nás všetkých boli zodpovední, a absolvovali COVID test (cca 24 hodín pred) pred vstupom na náš program. Vopred veľmi pekne ďakujeme.

Minimálnym vstupným 1,- EUR na osobu podporíte tvorbu našich programov pre deti a uhradenie nákladov spojených so splnením nariadení ÚVZ SR v rámci COVID AUTOMAT-u . Ďakujeme. Počet návštevníkom je obmedzený podľa nariadení ÚVZ SR.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s